O blogu:
Ten blog został stworzony dla fanatyków gejowskich opowiadań z członkami koreańskiego zespołu - EXO.
Fanfiki są dodawane w miarę moich możliwości. Druga część, o ile jest ona zaplanowana, zapewne pojawi się od jednego do dwóch tygodni. Jeśli jednak spóźniałabym się, z góry bardzo przepraszam.
Możecie również zostawić zamówienie z Twoim własnym shipem. Postaram się go napisać jak najlepiej!
Polecam przeczytać zakładkę "F.A.Q", która znajduje się u góry nad nagłówkiem. Tam znajdziecie informacje, gdzie możecie złożyć zamówienie na dany ff.
W tym samym miejscu znajduje się również zakładka "spis" - tutaj będziesz mógł szybko przekierować się do danego opowiadania.
Fanfiki są dodawane w miarę moich możliwości. Druga część, o ile jest ona zaplanowana, zapewne pojawi się od jednego do dwóch tygodni. Jeśli jednak spóźniałabym się, z góry bardzo przepraszam.
Możecie również zostawić zamówienie z Twoim własnym shipem. Postaram się go napisać jak najlepiej!
Polecam przeczytać zakładkę "F.A.Q", która znajduje się u góry nad nagłówkiem. Tam znajdziecie informacje, gdzie możecie złożyć zamówienie na dany ff.
W tym samym miejscu znajduje się również zakładka "spis" - tutaj będziesz mógł szybko przekierować się do danego opowiadania.





Cudne~! Więcej chce :D
OdpowiedzUsuńGenialne <3
OdpowiedzUsuńA następnego dnia kiedy Lay się obudził,bardzo pożałował,że przyjął do swojego mieszkania obcego faceta po zaledwie kilku godzinach znajomości.Był przywiązany do łóżka,bo Chanyeol okazał się być psychopatycznym mordercą,który nie powinien przebywać blisko dzieci,gdyż wyzwalało to jego dzikie mordercze żądze (jak u nas wszystkich.LOL).Historia skończyła się krwawo lecz wciąż bardziej pozytywnie niż styl pisania,którym nas pokarałaś...
OdpowiedzUsuńbardzo fajne ale jak po jednym dniu mogą się już kochać i wgl mówić sobie kocham cię? ha ha zabawne yaoi zdecydowanie, podobało mi się. :3
OdpowiedzUsuń